Новини

Назад

Рукоположення в диякони у парафії Народження Пресвятої Діви Марії в Стрию

: 1133 2018-05-06 21:56:54

Опівдні 6 травня до Санктуарію Матері Божої «Плекальниці людських надій» у м. Стрию Львівської області з’їхалися духовенство і вірні та гості з-за кордону, щоби розділити радість дияконських свячень семінариста 5 курсу Львівської ВДС Андрія Фічука. 

У вітальному слові настоятель парафії і декан Стрийський о. Войцєх Буковєц також пригадав, що 17 років тому там отримав дияконські свячення стриянин теперішній настоятель парафії в Рудках о. Юрій Василенко.

Святу Месу очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едуард Кава, котрий виголосив проповідь і рукоположив у диякони РКЦ семінариста Андрія Фічука. Літургію співслужили також ректор семінарії о. прелат Петро Бжеський, попередні настоятелі парафії у Стрию о. прелат Ян Нікєль і о. прелат Юзеф Легович, директор відділу загального душпастирства Митрополичої Курії о. Славомір Зелінський OFMConv., духовні отці Львівської ВДС та священики з навколишніх парафій.

Єпископ Едуард Кава подякував за виховання сина батькам диякона Андрія Фічука. Окремо склав подяку за його духовне виховання стрийській парафії, сестрам юзефіткам і закликав усіх присутніх молитися за нововисвяченого диякона Андрія.

Минулого дня, 5 травня, у Мостиськах єпископ Едуард Кава рукоположив у диякони семінариста Яна Гано.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад