Новини

Назад

Розпочинається Всеукраїнське ювілейне паломництво до Фатіми

: 320 2017-09-07 13:29:07

14 вересня у Фатімі в Португалії римо-католицькі єпископи України на чолі з архієпископом Мечиславом Мокшицьким, митрополитом Львівським, разом зі священиками, семінаристами, богопосвяченими особами та паломниками з усіх дієцезій молитимуться за мир в Україні у 100 річницю об’явлень Матері Божої трьом маленьким пастушкам.

Архієпископ Мечислав Мокшицький запрошує вірян взяти участь у цій визначній події та спільно молитися за те, чого ми зараз потребуємо найбільше: «Цього року ми відзначаємо 100‑річчя Фатімських об’явлень, і на Пленарному засіданні Конференції римо-католицьких єпископів України, що відбулось у листопаді 2016 року, ми вирішили організувати Всеукраїнське паломництво до Фатіми. Це винятковий санктуарій, який має для нас особливе значення, зважаючи на ситуацію у нашій країні, що переживає війну на Сході.

Всі ми знаємо, що Мати Божа заохочувала нас до молитви та покути із розарієм у руках, аби не зброєю та ненавистю, а молитвою та любов’ю виборювати мир. Тож запрошую взяти участь у цій визначній події, щоб усім разом, спільно з духовенством та семінаристами, випрошувати мир для України, молитися за навернення і прощення».

Перші групи паломників уже вирушили до Фатіми. Просимо огорнути їх своїми молитвами та слідкувати за ходом Ювілейного паломництва!

У суботу 9 вересня до Фатіми також вирушають семінаристи семінарії св. Йосифа та семінарій з Києва та Городка.

Джерело: CREDOНазад