Новини

Назад

Розпочинаємо Фатімський молебень у Львові: Відозва Архієпископа Мечислава Мокшицького

: 688 2019-05-11 16:29:27

У понеділок ми почнемо черговий рік «Фатімський молебень» у Львові. Ми робимо це на прохання Божої Матері, яка під час об’явлень у Фатімі попросила про молитву і покаяння до навернення.

Цьогорічний молебень буде особливою молитвою про повернення нашій громаді храму Стрітення Господнього, до якого ми не можемо ввійти від грудня минулого року. Цей неприємний і несправедливий вчинок - це велика шкода для наших вірних, які збираються в цьому храмі.

Незрозуміле ставлення групи вірних східного обряду, які закрили перед нами церкву, є явною дискримінацією нашої Церкви у вільній Україні.

Тому у понеділок 13 травня Свята Меса на початок Фатівських молебнів відбудеться перед церквою Стрітення Господнього. Тому я закликаю і заохочую вірних міста Львова бути солідарними з громадою вірних, яка позбавлена свого храму.

Господь Ісус заохочував: "нести один одного тягар". Нехай наша присутність 13 травня на Святій Месі о 19.00 та на процесії, буде виконанням прохання Господа Ісуса і Його Матері, що об’явилась у Фатімі.

Нехай наша присутність стане свідченням занепокоєння долею Церкви та проявом єдності нашої громади у Львові.

 

З пастирським благословенням

+ Мечислав МокшицькийНазад