Новини

Назад

Розпочалося Всеукраїнське ювілейне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Фатімі з нагоди 100-річчя обявлень під патронатом Архиєпископа Мечислава Мокшицького.

: 2083 2017-09-09 17:16:15

13-14 вересня Архиєпископ Мечислав Мокшицький разом з римсько-католицькими єпископами України, духовенством, семінаристами та сотнями мирянами буде молитися про мир і спокій в Україні та в цілому світі.

Цими днями декілька паломницьких груп з усієї України вирушили місцями Марійних святинь через цілу Європу у паломництво до Фатіми. Дане паломництво є організоване Львівською Архідієцезію РКЦ та паломницьким центром Святого Христофора.

Від нас вирушили: 1 автобус мирян на чолі з духівниками: о. Й. Михайловський, о. В. Дерунов, о. В. Антонюк, о. Є. Цимбалюк, о. А.Гано та 2 автобуси духовенства та семінаристів.

Також до святкових заходів 14 вересня до святкових урочистостей у Фатімі, приєднаються групи від інших паломницьких центів, зокрема від Патріаршого та Рафаїлу.

Об’явлення Матері Божої у Фатімі несе у собі Послання Божої любові, духовний заклик до навернення, таємниці, які відкривають сенс історії спасіння світу і кожної людини. У Фатімських об’явленнях ми чуємо заклик Матері Божої до молитви про мир в цілому світі.

 Назад