Новини

Назад

Розпочалася канонічна пастирська візитація Архієпископа М. Мокшицького в Санктуарії Воздвиження Чесного Хреста в Берездівцях

: 1566 2016-09-17 17:04:52

Сьогодні, 17 вересня, Архієпископ М. Мокшицький очолив Святу Месу у Санктуарії Воздвиження Чесного Хреста в Берездівцях, якою розпочалася канонічна пастирська візитація Стрийського деканату.

Перед храмом Митрополита з мощами Всечесного Хреста зустрів настоятель парафії о. Дам’ян Панков’як разом із прибулими на святкування священиками стрийського деканату та вірними.

На початку Святої Меси, Архіпастиря від свого імені та всіх прибулих священиків та монахинь-юзефіток привітав декан стрийський о. Войцєх Буковєц та настоятель о. Дам’ян Панков’як.

Святу Месу разом із Львівським Митрополитом співслужили єпископ помічник Леон Малий, Генеральний Вікарій ЛА, отець інфулат Юзеф Павлічек, канцлер Курії о. Владислав Гримський, настоятель парафії о. Дам’ян Панков’як та віце-провінціал згромадження отців-сальваторіан о. Юзеф Фіґль, котрий прибув на святкування цієї події з Польщі.

У своїй гомілії Архієпископ закликав зібраних пам’ятати, що «першочерговим покликанням християнина, назалежно від стану в якому він перебуває, є любов, яка виражається в основній заповіді: Будеш любити Господа, Бога твого, будеш любити свого ближнього як себе самого.

Після Святої Меси архієпископ Мечислав поспілкувався з вірними та уділив кожному присутньому особисте благословення. Місцеві парфіяни розповіли Митрополиту свідчення про чуда, які звершалися при санктуарії в радянські часи.

Після Євхаристії всі присутні священики та монахині зібралися на спільному обіді, перед яким привітали Архієпископа із 29 річницею священичих свячень, які наш Митрополит відзначає сьогодні.

На зворотній дорозі до Львова, Митрополит Мечислав відвідав місцевий костел у Старому Роздолі.

Пастирську візитацію завершить єпископ-помічник Леон Малий і канцлер Курії о. Владислав Гримський, завтра, 18 вересня, відпустовою Святою Месою.

Автор : Андрій Чорний

Назад