Новини

Назад

Рош hа-Шана в дитячому садочку

: 291 2018-09-19 09:47:16

Організація спільного збору по толерантності «Рош hа-Шана – єврейський Новий рік» в єврейській національній групі «Алеф Бет Гімел». В гостях у дітей побували: Благодійний Фонд Бней Бріт «Леополіс» ім. Еміля Домбергера, настоятель римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові та в`язничний капелан Римо-католицької Церкви в Україні о. Григорій Драус з гостем із Іспанії, міжнародні організації «Leopolis – Humanitäre Hilfe für die Ukraine e.V.» (Німеччина) і «Les loges du B`nai B`rith France» (Франція), християнська громада «Drzewo oliwne» (Польща).

На Рош hа-Шана усі разом виконали найвеличнішу міцву Тори – слухання трублення шофару. Баранячий ріг – це спомин про жертвоприношення Авраама, в кінці якого на вівтар було покладено ягня. Шофар також нагадує про подвиг віри Авраама. Барух Ата Адонай Елоhейну мелех ha-олам ашер кідшану беміцвотав вецівану лішмоа коль шофар. Благословенний Ти, Господь Бог наш, Цар всесвіту, котрий освятив нас своїми заповідями і повелів нам слухати звуки шофару.

У Рош hа-Шана вирішується доля кожної людини на майбутнє. Нехай на святковому столі буде багато яблук та меду – щоб наступний рік був солодким і добрим, щоб у кожній родині, країні та світі панували мир і злагода.

Нехай запишуть нас в Книгу Життя на наступний рік!
Хай буде нам посланий солодкий рік!
Хай будемо головою, а не хвостом!
Хай множаться наші заслуги, як зерна в гранаті!Назад