Новини

Назад

Різдвяний благочинний концерт гурту «Моя родина» з Польщі в Митрополичій базиліці

: 2285 2017-01-15 20:37:12

Під Почесним патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицького та Генерального Консула РП у Львові Вєслава Мазура 14 січня в Митрополичій базиліці відбувся різдвяний концерт музичного гурту «Moja Rodzina» (Моя родина) родини Вишнєвських з Плоцької дієцезії в Польщі. Організаторами заходу були «Видавництво Святого Павла», яке провадять Отці Паулісти, і катедральна парафія.

Отець Маріуш Кравєц SSP представив подружжя Артура і Альдону Вишнєвських та їхніх п’ятеро дорослих дітей – дочку Антоніну, синів Габрієля, Шимона, Міколая і Єрем’яша. Ця побожна родина в 2009 році створила музичний гурт, в репертуарі якого передусім християнські твори, оригінальні обробки колядок і пісень на різдвяну тему. Концертують по всій Польщі, виступали в Ірландії, а в 2015 році взяли участь в VIII Всесвітній зустрічі родин у Філадельфії в США зі Святішим Отцем Франциском.

У Львові й взагалі в Україні вперше. Концерт у катедрі мав благочинний характер. Після виступу, що тривав понад годину, гурт  «Moja Rodzina» вніс пожертву на потреби Благодійного Фонду «Даймо Надію». Під час концерту свої пожертви на потреби невиліковно хворих дітей вносили присутні в храмі вірні та гості Львова.

Про діяльність Благодійного Фонду «Даймо Надію» розповіла президент Фонду Ірина Галамай. Від імені Архієпископа Мечислава Мокшицького подячне слово організаторам благодійного концерту та його учасникам виголосив Генеральний вікарій Львівської архідієцезії о. інфулат Юзей Павлічек. На концерті була присутня заступник Генерального консула Польщі у Львові Катажина Солєк.

Автор : Костянтин Чавага

Назад