Новини

Назад

Різдвяний Концерт гурту «Lux Mundi» спільно з Екуменічним хором “TAIZE LVIV”

: 8963 2020-01-12 13:01:20

24 січня 2020 року, у Центрі Довженка у Львові (пр.Червоної Калини 81), початок о 19.30.

Христос народився!
Дорогі священники, Богопосвяченні особи, відповідальні, та молодь. Різдвяний період є періодом радості, співу, перебування разом. Щороку ми коли ми входимо в цей період, то намагаємось повернутись в ці події які відбулися 2000 років тому у Вифлиємі.

Ми, Християнський молодіжний гурт «Lux Mundi» спільно з Екуменічним хором “TAIZE LVIV” запрошуємо ВАС розділити радість народження Спасителя, та разом повернутись у ці події за допомогою музики. Запрошуємо ВАС долучитись до спільного колядування з нами під час Великого Різдвяного концерту “NOEL”. Уже другий рік поспіль він відбуватиметься у Львові. Особливістю цього концерту є сучасне подання відомих та мало-відомих колядок та різдвяних пісень з всього світу, ба більше деякі з них виконаються носіями мови оригіналу. Одночасно на сцені гратиме та співатиме близько сотні музикантів зі всієї України, у складі хору, оркестру, та поп-рок групи.

Щиро запрошуємо усіх священників, сестер та братів, та усіх вірних, а особливо молодь долучитись до цього дійства 24 січня 2020 року, у Центрі Довженка у Львові (пр.Червоної Калини 81), початок о 19.30.Назад