Новини

Назад

Різдвяні виступи дітей в парафії св. Антонія Падуанського у Львові

: 70 2022-01-12 11:01:56

Різдво Христове. Щороку ми переживаємо це велике свято, наново задумуючись над народженням Ісуса у Вифлеємі… Усе це важко осягнути розумом, проте можливо, бодай трохи, зрозуміти завдяки вірі.

Щороку християни збираються на святвечір за святковим столом, декотрі – діляться облаткою, колядують. Під час Різдвяних свят на вулицях міст і сіл можна зустріти вертепи та колядників, які через театральне дійство і колядування прославляють Бога.

Також діти з нашої парафії, 26 грудня та 9 січня, представили різдвяні сценки. Кожна з них була, по-своєму, гарною, у кожній виступали інші діти, проте всіх об’єднувало одне бажання: донести до глядачів подію народження на світ Ісуса, та привернути увагу до добра і зла, які діються навколо нас. Приготуванням займались сестри серцянки, які провадять катехези в парафії – с. Зофія та с. Лаура.

Окрім того, на початку січня діти, разом зі с. Лаурою, с. Іриною, с. Зофією та о. Славомиром, були у архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, на коляді, де представили різдвяну сценку, колядували та склали Архієпископу святкові привітання.

Джерело: antoni.lviv.uaНазад