Новини

Назад

Різдвяні «Канікули із Богом» для дітей в Мостиськах.

: 248 2021-01-18 12:57:21

Після Різдвяних свят, коли діти залишилися вдома на зимових канікулах у парафії св. Йоана Хрестителя, що в Мостиськах, відбулися «Канікули із Богом» для дітей, які належать до дитячого хору Божих Перелок.

Протягом цілого тижня діти проводили час в радісній атмосфері із Богом: молились, танцювали, співали, працювали в групах, ставили театральні вистави і заряджалися любов’ю в колі однодумців під час відпочинку… Відвідували сусідні парафії греко – католицьких і православних церков, де священники проводили цікаві історично, архітектурні та катехітичні розповіді про храми, де вони служать і спільно в молитовному колядуванні відавали шану новонародженому Ісусу біля Віфлеємської шопки.

Від щиро серця дякуємо усім учасникам і організаторам відпочинку, на сам перед священикам нашої парафії за спільні святі Меси, молитву і парафіяльний дім; п. Татяні Остріковій, за велику любов, працю, готування і прибирання, терпіння та жертовність, яку вона від щирого серця дала дітям; аніматорам, за їхню невід’ємну допомогу, опіку над учасниками канікул із Богом.Назад