Новини

Назад

Різдвяна зустріч спільноти Живого Розарію в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

: 434 2020-01-21 13:49:56

Спільноти Живого Розарію - це права рука в парафії св. Йоана Павла ІІ, завжди готова до різних завдань. Очільники спільнот організували різдвяну зустріч для львівських кіл Живого Розарію. Унікальною можливістю було відзначити 10-ту річницю Чоловічого Розарного кола ім. св. Йосифа Більчевського.

Члени спільноти Живого Розарію - це фахівці з приготування смачного столу. Вони неодноразово продемонстрували це, організовуючи привітання священиків та прихожан під час храмового свята, деканальних зборів духовенства, в дні народження та іменин священиків.

Молода парафіянка Вероніка Мисько, лауреат всесвітнього конкурсу «Бути поляком», виконала програму колядок на скрипці.

Довга і рясна агапа побудувала єдність спільноти Розарію. Спільноти Живого Розарію прийняли зобов’язання молитися за чоловіків (за створену групу лицарів Колумба, особливо напередодні свята святого Йосифа, коли буде сформована лицарська спільнота), про катехизацію дорослих та дітей у той час, коли їх ведуть. У призначений час вони підтримають своєю молитвою парафію, як Мойсей із піднятими руками.

З марійськими календарями з Любліна (подарунок видавництва «Гаудіум») очільники спільнот підуть до хворих братів і сестер, які моляться на Розарі.

Цікавою атракцією була можливість приміряти різдвяні вбрання.

о. Гжегож Драус

 Назад