Новини

Назад

Різдвяна зустріч духовенства Тернопільського деканату з Архієпископом Мокшицьким в Скалаті

: 616 2018-12-14 11:17:46

12 грудня до Тернопільського деканату приїхав Архієпископ Мечислав Мокшицький, щоб традиційно перед різдвяними святами зустрітися зі священиками і сестрами-монахинями, які служать на Тернопільщині, поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.

Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, в якій взяли участь також віряни парафії Св. Анни в Скалаті. Архієпископ Мечислав під час проповіді підкреслив важливість року Родини, який розпочинаємо у новому 2019 році. Зокрема сказав: "Родина, яка міцна Богом, здатна подолати багато трудностей; родина, міцна Євангелієм, буде променіти Божою мудрістю; родина, яка вірно тримається хреста збереже віру і отримає дар спасіння… Родина є основною клітиною суспільного життя. Вона є природною спільністю, у якій чоловік і жінка покликані до взаємного обдарування любов`ю і життям. Авторитет, стійкість і життєве спілкування в родині підґрунтя свободи, безпеки, братерства в суспільстві. Родина є спільнотою, у якій від дитинства можна навчитися моральних цінностей, почати шанувати Бога та добре користуватися свободою. Життя в родині є вихованням до життя в суспільстві. (пор. ККЦ 2207)".

Архієпископ Мечислав освятив головний вівтар храму та місійний хрест, які були нещодавно відновлені.

Після Літургії відбулася зустріч зі священиками і сестрами Тернопільського деканату. Митрополит поділився враженнями та досвідом, який отримав під час Синоду Молоді у Римі.
Також о. Яцек Коцур, відповідальний за душпастирство родин в нашій архідієцезії, запропонував різні ідеї і пропозиції на рік, який присвячений родині. Після обговорення справ відбулось ділення облаткою та агапа.

Світлини: Руслан Феськів

Автор : Олександр Кусий

Назад