Новини

Назад

Різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з потребуючими людьми - підопічними Карітасу Львівської Архідієцезії

: 1359 2017-12-22 23:41:13

22 грудня, у приміщеннні Карітасу Львівської Архідієцезії відбулася різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з підопічними Карітасу - потребуючими людьми, котрі перебувають під опікою цієї благодійної місії нашої архідієцезії. У зустрічі взяв участь єпископ-помічник Едвард Кава.

Перед початком зустрічі вифлиємське Світло Миру передали архієпископу українські скаути, котрі отримали його від польских харцерів.

Голова релігійної Місії Карітас-Спес, о. Вєслав Дорош, після прочитання фрагменту Євангелія від Луки, про народження Ісуса Христа, привітав єпископа Едварда Каву, та звернувся зі словом подяки Митрополиту Мечиславу за підтримку діл милосердя котрі провадить Карітас і зазначив:

«В той особливий час, коли наближаються свята Різдва Христового, серця всіх нас переповнені радістю з народження Христа, котрий приносить на землю мир і спокій, яких люди, людство так сильно потребують. Сьогоднішня радість наша, тут, настільки збільшується і зміцнюється з Вашої присутності отче архієпископе.

В час Різдва Христового ми маємо велику можливість щоб виразиит один одному, а особливо Вам подяку, за те, що через Ваше благословення, через Вашу пастирську опіку, у всій нашій Архідієцезії, через нашу організацію Карітас, вершаться багато діл, а особливо діло милосердя.

Дозволю собі сказати, що в нас всіх складається таке враження, що з всіх тих справ, якими Ви опікуєтеся, що Карітас і діло милосердя в нашій архідієцезії у Вашому серці лежить особливо.

Це виражається через усі ті діла, які протягом всіх тих років звершилися в нашій архідієцезії. Одним з тих діл які ми сьогодні переживаємо – це те ділення оплатком, з людьми, котрі котрі користають з кухні для найбільш потребуючих, старших та немічних міста Львова та околиць. Людей, котрі щодня в серці нашох архідієцезії можуть скористатися тим благом тарілки смачної теплої страви. Бажаємо щоб Дитятко Ісус на ті свята уділяло Вам усіх благословень. Христос ся рождає!»

Митрополит Мечислав, дякуючи за привітання від о. Вєслава, привітав присутнього єпископа Едварда та пана Яна Сабадаша, Президента Правління Фундації «Dziedzictwo Kresowe», який дуже багато допомагає потребуючим у Львові, околиці, а цього року і в Жовкві, щороку на Різдво привозячи багато подарунків.

Архієпископ Мечислав подякував директору Карітас та співробітникам, сестрам альбертинкам, котрі служать при кухні, і в особливий спосіб подякував прибулим головиним винуватцям свята – найбільш потребуючим.

«Дякую, що ви приходите сюди, що бажаєте скористатися тим, щоб бути тут разом, щодня, а в особливий спосіб в цю зустріч Святого Вечора. В цьому залі, чудово прикрашеному для вас. І бажаю щоб Боже Дитятко сповнювало вас радістю, миром, здоровям щоб ви завжди тут почувалися як вдома, творили добру, чудову сімю. Знайте, що двері того дому завжди відкриті для вас, і ви будете приходити сюди не лише щоб щось скуштувати, але передусім щоб бути разом. Веселих Свят!»

Всі присутні поламалися білим оплатком, складали різдвяні вітання, колядували і частувалися теплими стравами, в такий спосіб могли відчути тепло і радість Різдва, відчути розуміння, прийняття та доторк любові Бога.Назад