Новини

Назад

Різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з підопічними Дому Милосердя ім. св. З. Гораздовського і найбільш потребуючими львів’янами

: 1538 2017-12-23 18:41:19

23 грудня сестри юзефітки та волонтери допомогли їхнім підопічним з Дому Милосердя ім. св. З. Гораздовського і найбільш потребуючими львів’янам зібратися разом у Брюховичах на традиційну Різдвяну зустріч з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким. У каплиці Львівської ВДС о. Андрій Недзельський разом з о. Назаром Біликом і о. Миколою Біскупом відслужив св. Месу та звернувся з проповіддю до присутніх. Різдвяна зустріч з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким відбулася у рефектарії.

«З нагоди вже так близьких свят Різдва Христового бажаю кожному з Вас багато миру, радості, Господнього благословення, щоби Боже Дитя наповнювало Ваші серця надією, що ми не самотні, бо Він є завжди поряд з Вами – мовив Його Ексцеленція. - А біля Нього є Матір Божа і св. Йосиф – наш добрий покровитель і опікун. Вони піклуються про нас і випрошують потрібні ласки у свого Сина на кожний день нашого життя».

Нагадавши, що 1 січня – урочистість Пресвятої Богородиці Діви Марії, Архієпископ Мечислав Мокшицький висловив побажання, щоби Вона була для присутніх найкращою Матір’ю у всіх потребах та випрошувала благословення у свого Сина на Новий 2018 Рік Божий.

Митрополит подякував священикам, монахиням юзефіткам і волонтерам за опіку над найбільш потребуючими в місті Львові.

Після спільної молитви Архієпископ Мечислав Мокшицький і всі присутні ділилися оплатком, складали різдвяні вітання та колядували. Організатори зустрічі та благодійники потурбувалися про гостинці та подарунки для запрошених.

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад