Новини

Назад

Різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького в Домі для безхатченків у Львові на Збоїщах

: 2297 2017-12-24 17:58:58

24 грудня, у Вігілію Різдва Господнього, Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав відкритий нещодавно у Львові Дім для безхатченків на Збоїщпх, який провадять брати альбертинці. Прибули також директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії о. В’ячеслав Дорош, директор відділу загального душпастирства Архідієцезії о. Славомир Зелінський OFM Conv., настоятель розташованого храму Матері Божої Неустанної Помочі о. Микола Ліпітак CR.

Митрополита привітав брат альбертинець Марек Бартось.

З Різдвяним привітанням до бездомних і убогих мешканців Львова, котрі численно заповнили каплицю, звернувся Архієпископ Мечислав Мокшицький. Зокрема висловив щиру подяку братам альбертинцям, сестрам альбертинкам і волонтаріату за їхнє ревне служіння для підопічних. Після спільної молитви Архієпископ Мечислав Мокшицький освятив оплатки.

Опісля всі перейшли до їдальні й засіли за святковими столами. Поділилися оплатком, склали одні одним побажання, заколядували. Архієпископ Мечислав Мокшицький вручив кожному з убогих різдвяний подарунок. Отримали вони теж подарунки від альбертинців.

На зустріч завітав міський голова Львова Андрій Садовий, котрий також промовляв до найубогіших львів’ян, поспілкувався з ними і ознайомився з діяльністю Дому для убогих.

Архієпископ Мечислав Мокшицький поділився своїми враженнями про різдвяні зустрічі з духовенством та вірними Львівської Архідієцезії.

Автор : Костянтин Чавага

Назад