Новини

Назад

Різдвяна зустріч Арх. Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

: 569 2019-01-29 11:03:24

27 січня у Львові відбулася щорічна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба, котрі разом зі своїми капеланами прибули з різних парафій Львівської Архідієцезії.

В курії Митрополит Львівський очолив св. Месу та виголосив проповідь, в якій підкреслив що «світ потребує свідків Доброї Новини в наших містах праці, домівках, школах…Справжня віра вимагає свідчення любові, прощення, послідовності у поведінці навіть тоді, коли ніхто нас не бачить. Бо легко гарно говорити і чинити добро на показ. Важче за будь-яких обставин бути вірним своїм принципам і переконанням…

Ми маємо конкретне завдання в Церкві: щоб кожний, хто подивиться на наше життя, не став гіршим, а побачив через нас Христа.»

Після спільної молитви всі зібралися в конференц-залі Курії Львівської Митрополії. Вступне слово мав заступник голови Благодійної Організації «Українська Рада Лицарів Колумба» Юрій Малецький, про свою цьогорічну діяльність розповіли теж представники присутніх громад Лицарів Колумба.

Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за їхню благодійну підтримку Церкви. Зустріч завершилися святковим прийняттям, діленням оплатком та спільним колядуванням.

Автор : Олександр Кусий

Назад