Новини

Назад

Різдвяна Зустріч Львівського Митрополита із духовенством Буковини

: 536 2018-12-12 11:44:40

10 грудня до Чернівецького деканату приїхав Архієпископ Мечислав Мокшицький, щоб традиційно перед різдвяними святами зустрітися зі священиками і сестрами, які живуть і працюють на Буковині, і поділитися облаткою, складаючи побажання одне одному, повідомляє Парафія Воздвиження Всечесного Хреста РКЦ м.Чернівці.

Зустріч розпочалася Урочистою Літургією, якій взяли участь також віряни парафії Воздвиження Всечесного Хреста у Чернівцях. Архієпископ Мечислав під час проповіді звернувся до присутніх нав`язуючи до розпочатого у нашій Церкві року Родини, підкреслюючи значення і важливість інституту сім`ї. Після Літургії відбулася зустріч зі священиками і сестрами Чернівецького деканату.

Архієпископ ділився враженнями з Синоду посвяченого Молоді, в якому брав участь у Римі, а також торкнувся різних актуальних справ дієцезії, даючи різні настанови і пропозиції. Також о. Яцек Коцур, відповідальний за душпастирство родин у Львівській архідієцезії, ділився своїм досвідом, а також різними ідеями і пропозиціями на рік, який присвячений родині.

Після обговорення справ відбулось ділення облаткою і почастунок.

Світлини: Парафія Воздвиження Всечесного Хреста РКЦ м.ЧернівціНазад