Новини

Назад

Реліквії св. Йоана Павла ІІ для Польської Католицької Місії у Вупперталі

: 1269 2018-02-27 09:12:38

У другу неділю Великого Посту, 25 лютого, спільнота Польської Католицької Місії у Вупперталі відзначала урочистість передання реліквій св. Йоана Павла ІІ, які передав Архієпископ Мечислав Мокшицький під час свого візиту до цієї Місії. Митрополит Мечислав звершував Євхаристію у храмах св. Антонія у Вупперталі, св. Михаїла у Золінґен та в соборі Пресвятої Діви Марії у Невіґес.

В часі першої Святої Меси архієпископ прочитав акт передання реліквій, та передав їх настоятелю Місії, о. Славоміру Надобному SChr, котрий з великою вдячністю прийняв цей дар для прихожан храмів св. Антонія у Вупперталі, св. Михаїла у Золінґен та в соборі Пресвятої Діви Марії у Невіґес.

Архієпископ Мечислав Мокшицький у слові до вірних представив св. Йоана Павла ІІ як свідка віри, котрий закликає нас потурбуватися про особисту святість, а також вказав, що спільнота може просити про заступництво св. Йоана Павла ІІ перед Богом.

Для Архієпископа Мечислава Мокшицького візит у Польській Католицькій Місії був також нагодою для зустрічей та розмов з вірними. Незважаючи на насичений графік душпастирських обов’язків не бракувало нагоди до зустрічі з хором "Benedictus", котрий своїм співом в часі Літургії разом заносив молитви, а також зустрічі з Парафіяльною Радою, яка приготувала почастунок в приміщенні Місії.
У Золінґен після Євхаристії, архієпископ мав розмову з представником єпископської курії в Кьольні, паном Маркусом Гееґ, котрий працює у відділі до справ душпастирства іноземців на території місцевої дієцезії.

Спільнота Польської Католицької Місії у Вупперталі висловлює подяку священикам, монахиням і всім вірним за урочистість подяки Богові за дар св. Йоана Павла ІІ. Нехай він супроводжує всіх у зростанні до святості.

За матеріалами: POLSKA MISJA KATOLICKA W WUPPERTAL

 Назад