Новини

Назад

Реколекції на лижах для волонтерів Фонду «Даймо Надію»

: 661 2018-03-04 16:40:30

Від 5 до 11 лютого волонтери та працівники Фонду «Даймо Надію» мали можливість пережити незабутні моменти беручи участь у «Реколекціях на лижах». Участники поділились своїми враженнями.

Перед їх початком ми мали можливість відвідати Вроцлав, взяти участь в Службі Божій у Вроцлавській Катедрі та зустрітися з єпископом Анджеєм Сємєнєвскім, який завжди щиро нас приймає. Також частина групина чолі з президентом БФ «Даймо Надію» Іриною Галамай та о. деканом Яном Нікелем були запрошені до студії Radia Rodzina, щоб розповісти про діяльність Фонду, про те, навіщо і для кого працюємо. Дякуємо за цю можливість.
Щиро дякуємо за великодушність, підтримку та допомогу в організації виїзду пану професору Цезарію Мадриасу - Ректору Вроцлавської Політехніки, пану професору Тадеушові Вєнцковському - Ректору Вроцлавської Політехніки у 2008-2016 роках, а такожу Фундації Св. Ядвіги. Дякуємо пані Уршулі Станецькій, керівникові осередку «Radość» у Шклярській Порембі, котра подбала, щоб ми почувалися наче вдома.
Чотири дні на лижних спусках, милування красою природи в горах, катання на санях, запряжених кіньми та пампухи в Тлустий Четвер; щоденні Служби Божі, спільні молитви та реколекції – це був час наповнений радістю та спокоєм. Реколекційні науки проголосив о. декан Ян Нікель, настоятель нашої базиліки. Це була нагода до роздумів і задумливості над тим, що значить бути волонтером в християнському вимірі, присвячувати себе іншим, давати не очікуючи на відплату. Ми не лише слухали науки, але також працювали в групах, де ділилися думками та роздумами на цю тему.
Такі виїзди сприяють тому,що люди пізнають один одного краще, творять міцний зв`язок та вчаться довіряти один одному, більш зрозумілим стає те, що їх об`єднує, починають краще бачити перспективи розвитку співпраці на користь тих, хто потребує допомоги. Для нас це був час інтеграції, зміцнення власної мотивації та час вдячності за те, що ми можемо допомагати та почуваємося потрібними.Назад