Новини

Назад

Радій, Благодатна, Господь з Тобою… Дні зосередження для дівчат у монастирі сестер-йосифіток у Львові

: 860 2017-02-12 16:06:01

3-4 лютого 2017 року відбувалися Дні зосередження для дівчат у монастирі сестер-йосифіток у Львові. Зібрані розважали Слово Боже про Благовіщення Марії, записане у Євангелії від св. Луки. Зустріч відбувалася у Львові в Монастирі сестер св. Йосипа по вул. Коперніка.

Дівчата згромадилися у сестер в п’ятницю на спільній вечері, потім під проводом психотерапевт Ірини Москвяк бесідували на тему жіночих цінностей. Кожна з учасниць, як сестри, так і дівчата, виготовляли свій колаж, який відображав їхню жіночність.

Протягом цілого суботнього дня зібрані слухали Боже Слово, потім медитували над ним, далі молилися словами Святого Писання, споглядали Господа виставленого у Пресвятих Дарах. Мали також можливість приступити до таїнства Сповіді, а потім з чистим серцем брати участь у Святій Месі, яку відправляв домініканець о. Ігор Гнюс.

Зустріч, організована сестрами з львівської спільноти дому Делегатури та с. Теоною Олянін, відбулася на прохання дівчат, які вже неодноразово практикували з монахинями молитву Словом Божим у тиші. Розходячись по своїх домівках, дівчата домовлялися з сестрами про наступну весняну зустріч.

Джерело: Згромадження Сестер святого ЙосифаНазад