Новини

Назад

Прийми печать дару Святого Духа!: канонічна візитація і таїнство Конфірмації у Крисовичах.

: 639 2018-11-14 16:16:42

10 листопада 2018 року в Крисовичах, в парафії Матері Божої Фатімської, під час канонічної візитації, відбулося Таїнство Конфірмації 20 молодих парафіян. Святу Месу у співслужінні з зібраними священиками Мостиського деканату очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

«В нашому житті рахуються дві речі - служіння ближнім та любов. Збагачуйте передусім свою душу, бо цього ніхто не зможе вам відібрати - заохочував молодих людей під час проповіді Архієпископ. - Будьте знаком для світу, зберігайте свіжість віри, з якої випливає радість.»

Після проповіді, перед самим отриманням таїнства Християнської Зрілості, кандидати відновили обітниці хрещення і визнали віру. Після цього єпископ разом зі священиками, простягнувши руки над головами всіх кандидатів, молилися про влиття Святого Духа. Потім настав час найголовнішої частини таїнства. Єпископ виконував жест рукопокладення, що символізує передання дару Святого Духа, а опісля чоло дівчат і хлопців змащував миром, промовляючи такі слова: «Прийми печать дару Святого Духа».

А ось як сама молодь ділиться своїм досвідом цього Таїнства:

«Миропомазання - це Таїнство, в якому християнин зміцнює свою віру, живе нею і доблесно захищає її. Прийняти це Таїнство у римо-католиків, можна тільки раз в житті, бо воно навіки позначає Христа в душі. Тому для мене надзвичайно важливим було добре підготуватись до нього. Спочатку ми шукали відповідей та вчили різні катехетичні питання, пізніше обирали покровителів, вчили їхню біографію. Також ми у своїх родинах, тиждень перед таїнством, спільно молились про дари Духа Святого. Перед Святою Месою нас благословили батьки.
Вероніка Матуш

«Bierzmowanie jest dla mnie Sakramentem dojrzałości chrześcijanskiej. Dzięki przyjęciu tego sakramentu, z pomocą Ducha św. mogę lepiej żyć, odważniej głosić swą przynależność do Chrystusa, Kościoła, odróżnić dobro od zła. Chwała Bogu!
Piotr Kret

«До Таїнства Миропомазання ми готувалися через зустрічі та бесіди зі священиком, а також молилися спільно в родинах про дари Святого Духа.
На початку Євхаристії (під час якого я отримав Таїнство) я трішки нервував, але коли архієпископ Мечислав зробив знак хреста на чолі та уділив Духа Святого, я зрозумів, що отримав ЩОСЬ, що допоможе мені в подальшому житті і що Бог завжди є близько, дбає про мене і допоможе мені в важкі моменти мого життя.
Paweł Kordek

«Przyjęcie Sakramentu Bierzmowania było dla mnie czymś wspaniałym i wyjątkowym, czymś co dodało mi odwagi i siły do pokonywania trudności w życiu duchowym. Dziękuję Bogu za dar Jego obecności!”
Marta Paklikowska

"Sakrament bierzmowania na dobre odmienił moje życie. Nawet nie potrafie dobrać słów, żeby to opisać...  Tego dnia zrozumiałam, że Jezus wypełnił pustkę, którą nosiłam w sercu... Odnalazłam swoje powołanie, od teraz wiem, że jestem 100-procentowa chrześcijanka!
Marysia Chodaczek

Світлини: Кшиштоф КанєцкіНазад