Новини

Назад

Презентація книги о. Миколи Петра Лучка ОР "В пошуках істини".

: 1349 2015-09-10 00:00:00

В рамках семінару Домініканської школи віри на тему: "Як жити згідно з волею Божою?", відбудеться презентація книги о. Миколи Лучка ОР "В пошуках істини".

"У пошуках Істини" - це книжка-духовна розмова зі священиком про щоденне життя, вибори та рішення. У Святому Письмі є відповіді на усі запитання. Автор цієї книжки передає читачеві свій досвід, як щодня знаходити у Слові Божому відповіді на буденні запитання і не тільки, досвід пошуку Істини та життя за Нею. На сторінках цього видання ви знайдете багато практичних порад: як жити Словом, керуватись Ним у різних ситуаціях та робити добрі вибори на щодень. Ця книга призначена для кожного, хто шукає Істину, незалежно від віку, соціального статусу чи сфери діяльності читача.

О. Микола Петро Лучок (нар. 26 березня 1974 р. в м. Мукачево на Закарпатті) - домініканець, проповідник, душпастир молоді. 1994 року вступив до Ордену Проповідників. Проходив монашу формацію, вивчав філософію та богослов`я у Кошицях, Варшаві та у Папській Теологічній Академії в Кракові. Священичі свячення отримав 2003 року.

Служив у Санкт-Петербурзі, Чорткові та Ялті. З 2010 року служить у Львові, де є одним із духовних провідників домініканського душпастирства молоді. Також о. Микола є душпастирем покликань до Ордену Проповідників в Україні.Назад