Новини

Назад

Прем`єра фільму "Вірити" у Львові.

: 228 2021-09-27 12:57:05

Переповнений до самого краю кінозал "MULTIPLEX" у Vicoria Gardens у Львові в суботу (год. 15:00) під час показу фільму "Вірити" засвідчив про великий попит на якісне релігійне кіно. Побачивши, що всі місця були придбані (як виключення дозволили заповнити зал на 100%), керівництво організувало ще два додаткових сеанси.

Фільм подивились вірні з місцевої парафії св. Івана Павла II, а також з Зимної Води, Рудок та Червонограда. Також були учні греко -католицької катехитичної школи в Самборі. Для того, щоб уможливити зустріч для обговорення фільму, керівництво кінотеатру не транслювало жодної реклами щодо цього проекту.

Керівник зустрічі о. Гжегож Драус представив глядачам Анну Морозову, яка поділилася досвідом життя в катакомбній Церкві, про яку розповів фільм. У найстаршої особі поседен присутніх можна було побачити свідка наполегливості у вірі серед переслідувань. Поруч з нею, згідно з посланеям фільму, о. Григорій представив наймолодшу глядачку: 11-річну Ярославу як символ покоління, якому слід передати віру, «пам’ятаючи, якою ціною була збережена віра».

О. Миколай Лесків з Червонограда розповів про своїх предків, які мужньо зберігали свою віру, молячись з рукописних молитовників. О. Миколай, як і головний герой фільму, єпископ Броніслав Бернацький, спирався на віру своїх предків, яка не була пошкоджена, але навіть зміцнена переслідуваннями. Варто, щоб фільм «Вірити» дійшов до інших місць, де його неодмінно зустрінуть відкрито, як дуже повчальну катехізацію.

Катерина ШандигаєваНазад