Новини

Назад

Предріздвяна зустріч духовенства чортківського деканату з архієпископом Мечиславом Мокшицьким

: 3130 2016-12-11 20:41:44

По обіді, 9 грудня, у парафії Пресвятої Діви Марії Розарія i св. Станіслава у Чорткові відбулася адвентова зустріч духовенства деканату із Митрополитом архієпископ Мечиславом Мокшицьким.

Євхаристію на початок зустрічі очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, якому співслужили священики з деканату Тернопіль. Разом з Митрополитом до Чорткова на прибув генеральний вікарій отець-інфулат Юзеф Павлічек, секретар архієпископа о. Андрій Легович та канцлер Курії о. Владислав Гримський.
На завершення літургії Архієпископ Мечислав освятив та вручив настоятелю парафії св. ап. Петра і Павла з Теребовлі одяг та хрест каноніка катедрального капітулу. Нагадаємо, що його, о. Анатолія Заячківського  було оголошено новими каноніками ще під час Святої Меси на завершення Ювілею Божого Милосоердя, але тоді через негоду, вони не змогли прибути.
Після Літургії архієпископ виголосив конференцію, в якій, окрім іншого було згадано дві теми: подяка за 25-ліття відновлення структур РКЦ в Україні та служіння духовенства в нашій архідієцезії, а також приготування до відзначення 100 річниці Обявлень Матері Божої у Фатімі.
Завершилася зустріч спільною вігілійною вечерею.Назад