Новини

Назад

Похоронні урочистості єпископа УГКЦ Андрія Сапеляка в колишньому костелі у Львові на Личакові

: 848 2017-11-10 17:37:12

9 листопада 2017 року в колишньому костелі Матері Божої Остробрамської у Львові на Личакові, а нині храмі Покрову Пресвятої Богордиці салезіянів візантійського обряду, відбулись похоронні урочистості єпископа УГКЦ Андрія Сапеляка SDB, які очолив Глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав Шевчук.

 

Сотні людей, духовенство, молодь прибули попрощатися і віддати останню шану владиці Андрію, ревному салезіянину та душпастирю, патріоту рідної землі. У своєму слові до вірних Глава УГКЦ пригадав сторінки життя владики, яке було сповнене жертовністю та великою любов’ю до Бога і свого народу. На завершення заупокійної Літургії представник Генеральної ради оо.-салезіян о. Тадеуш Розмус від імені Генерального настоятеля о. Анхеля Артіме висловив слова співчуття з приводу цієї великої втрати. Єпископа Андрія похоронили на міському кладовищі у Винниках під Львовом.

Похоронні урочистості пройшли без участі католицьких єпископів латинського обряду. Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький надіслав Главі УГКЦ лист співчуття з приводу смерті єпископа УГКЦ Андрія Сапеляка SDB, аналогічний лист надійшов також від Апостольського нунція в Україні архієпископа Клаудіо Гуджеротті.

Джерело: Костели і КаплиціНазад