Новини

Назад

Похорон Галини Скиби

: 975 2018-01-15 21:08:43

13 січня у Винниках біля Львова відбувся похорон Галини Скиби, матері трьох дітей, серед них двох священиків Львівської Архідієцезії – о. Олега Саламона і о. Леонтія Саламона.

Молитовна жалоба розпочалася в п’ятницю, 12 січня, в храмі Успіння ПДМ. У суботу, 13 січня, Святу Месу очолив Єпископ-помічник Едуард Кава. Єпископ-помічник Леон Малий у проповіді мовив про тернистий життєвий шлях померлої Галини Скиби - простої жінки з Поділля, котра, ставши вдовою, знайшла опертя в Католицькій Церкві. Зокрема духовними опікунами її родини в м. Городку Хмельницької області були о. Владислав Ванагс і о. доктор Генріх Моссінг. У цьому середовищі відчули покликання до духовного стану двоє її синів – Олег і Леонтій. Дочекалася їх свячень і втішалася їхніми духовними плодами.

Співслужили Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек та священики з України і Польщі.

Під час Святої Меси духовенство і вірні також молилися за здоров’я і швидке одуження присутнього о. Леонтія Саламона.

Оголошено листи співчуття від Архієпископа-Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького, котрий перебуває за кордоном, та від Єпископа Леона Дубравського – Ординарія Кам’янецько-Подільської дієцезії, звідки родом померла Галина Скиба. Від імені родини подячне слово мав о. Олег Саламон.

Галину Скибу поховано на цвинтарі у Винниках.

Автор : Костянтин Чавага

Назад