Новини

Назад

Похід Трьох Царів вулицями Мостиськ

: 3345 2017-01-09 11:57:46

В урочистість Богоявлення Господнього, 6 січня, вулицями Мостиськ вдруге пройшов Похід Трьох Царів.

- Це спосіб переживання нашої віри, явлення світові, що ми є з Божого народу і поставлені серед людей, що в такий спосіб можемо визнавати Бога, котрий зіслав нам свого Сина, щоб ми були більше людяними і любили один одного – сказав о. Владислав Дерунов, настоятель парафії Різдва Йоана Хрестителя у Мостиськах.

Процесія із Вифлиємською зіркою, мудрецями з різних дільниць міста – Закостелля, Радкович, Рудників, Сулківщини і Завади, парафіянами в строях та коорнах та спеціальним гостем – єпископом помічником Львівської архідієцезії Леоном Малим вирушили від костелу через центр Мостиськ, повз Санктуарій Матері Божої неустанної Помочі і фігу Матері Божої. Потім Похід повернувся на подвіря парафіяльного храму.

- Та чудова процесія містом в період Різдвяних свят виявляє нашу радість, що Бог дійсно народився як людина – сказав єпископ помічник Леон Малий.

Окрім Трьох Царів, біля пам’ятника св. Йоана Павла ІІ у Мостиськах, зявилися також історичні постаті: король Владислав Яґґєлло і його дружина св. Королева Ядвіга.

На завершення Ходи Троє Царів – Каспер, Мельхіор і Бальтазар, вклонилися Дитяткові Ісусові і склали Йому в дарі мирру, кадило і золото.

Евгеніуш Сало

Kurier GalicyjskiНазад