Новини

Назад

Посвячення каплиці та монаших приміщень в Домі Милосердя ім. св. Зигмунда Гораздовського

: 1729 2017-04-12 17:20:09

12 квітня, у Велику Середу, архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав Дім Милосердя ім. св. Зигмунда Гораздовського в Брюховичах. Митрополит посвятив там каплицю св. Зигмунда Гораздовського, де очолив св. Месу. Співслужили єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек і священики Львівської Архідієцезії. 

«Серцем Дому Милосердя є ця каплиця» - підкреслила у вітальному слові сестра Юстиніана зі Згромадження Сестер св. Йосипа (CSSJ).
У Домі Милосердя під опікою монахинь вже перебувають семеро осіб. Вони отримують потрібну їм медичну допомогу, забезпечені харчуванням та знаходяться в добрих побутових умовах. Приходять сюди священики, семінаристи і волонтері з числа мирян. Дім Милосердя є також місцем зустрічі хворих і літніх осіб, котрими у Львові та в інших місцевостях опікуються сестри Згромадження Сестер св. Йосипа.
Після спільної молитви архієпископ Мечислав Мокшицький подякував усім, хто причетний до створення і діяльності Дому Милосердя. Львівський митрополит із подякою згадав свого попередника, кардинала Мар’яна Яворського, котрий придбав терен, де створено багатогранний духовний центр. Складаючи подяку сестрам юзефіткам, архієпископ Мокшицький зауважив, що, працюючи в парафіях, сестри юзефітки не завжди мають змогу зреалізувати харизму їх засновника св. о. Зигмунда Гораздовського. Натомість така можливість випала їм для служіння в Домі Милосердя. Цілком зрозуміло, що він не спроможний задовольнити всі потреби в Україні чи навіть у Львівській Архідієцезії, однак це є символічний осередок. В такий спосіб звернено увагу на тих наших ближніх, хто потребує такої допомоги й сердечної опіки – зазначив архієпископ Мокшицький. Капеланем Дому Милосердя ім. св. Зигмунда Гораздовського призначено о. Андрія Недзельського.
Після слова сестри Тобяши, Делегатки Згромадження Сестер св. Йосипа архієпископ Мечислав Мокшицький посвятив приміщення юзефіток, які розташовані на верхньому поверсі Дому Милосердя.

Автор : Костянтин Чавага

Назад