Новини

Назад

Посвячення каплиці і Дому паулістів у Львові

: 3330 2016-09-27 23:01:21

27 вересня Архієпископ Мечислав Мокшицький посвятив у Львові каплицю і Дім Товариства св. Павла (паулістів). Це їх перша монаша спільнота в Україні.

На урочистість прибули Генеральний Настоятель Товариства св. Павла о. Вальдіра Хосе Де Кастро SSP, Провінційний Настоятель о. Богуслав Земан SSP, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, Ректор Львівської ВДС о. Пйотр Бжескі, настоятель митрополичої базиліки о. прелат Ян Нікєль, канцлер Митрополичої Курії о. Владислав Гримський, священики з сусідніх парафій і монахині, доброчинці та католицькі журналісти. На подвір’ї нової обителі їх привітав о. Маріуш Кравєц SSP.

Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив св. Месу в каплиці та виголосив проповідь, під час якої благав Господнього благословення для монахів паулістів, котрі два роки тому розпочали свою апостольську і душпастирську працю у Львівській Архідієцезії. «Ця праця в нашій митрополії є місійна – зазначив митрополит. – Я вірю і сподіваюся, що через їхню тут присутність, їхню харизму ще більше людей буде могти пізнати Бога і причинитися до того, щоб між нами панував мир, радість і наше ліпше майбутнє».

До присутніх звернулися зі словом Провінційний Настоятель паулістів о. Богуслав Земан SSP і Генеральний Настоятель Товариства св. Павла о. Вальдіра Хосе Де Кастро SSP.

Товариство св. Павла було засновано в 1914 році в італійському місті Альба і стало першим чернечим згромадженням Родини св. Павла, яке заснував італійський священик бл. Яків Альберіоне. Отці і брати паулісти євангелізують світ, використовуючи найбільш популярні, найшвидші та найсучасніші ЗМІ. Зокрема у Львівській Митрополичій Курії вони відкрили книгарню духовної літератури.

Світлини: Андрій Чорний

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад