Новини

Назад

Послання Архієпископа Мечислава Мокшицького Митрополита Львівського до Спільноти Тезе - братові Алоїзу

: 953 2018-01-01 19:38:32

Львів, Надвечір`я Урочистості Різдва Христового
24 грудня 2017 року

Дорогі Брати і Сестри!

З великою радістю я прийняв звістку про проведення у Львові регіональної зустрічі Екуменічної Спільноти із Тезе.
Львів був і є містом багатьох культур і віросповідань. Впродовж віків в нашому місті поруч жили християни двох обрядів: західного і східного, творячи чудову мозаїку взаємоповязаних звичаїв, що формували характер і специфіку того місця.

Сьогодні втішаючись свободою, з великою динамікою відроджується релігійне життя, розвиваються католицькі, православні, вірменські і протестантські спільноти, тому тут добрий клімат для того щоб поєднатися у спільній екуменічній молитві.

Вже багато років наша молодь бере участь у Європейських Зустрічах Молоді і того року не бракуватиме її також в Базелі. Дух Тезе, отже, не є нам чужим.

Велике свято молитви, бо саме так я приймаю зустріч у Львові, буде нечуваною нагодою для всіх християн, щоб явити свою віру, яка переслідувана і заборонювана десятиліттями, стає знаком єднання людей з Богом і між собою.

Наші храми відчиняють свої двері для вас і чекають щоб молитовний дух Спільноти в Тезе сповнив не лише їхні мури, але на довго замешкав як чудова дорога відкривання Бога в слові та молитві.

Приїжджаючи до Львові ви чините те, до чого Ісус заохочував своїх апостолів коли говорив: „Ідіть і проповідуйте”. У тому проповідуванні Ісус великий акцент клав на внесення миру, який є фундаментом Божого Царства. Уповаю, що ваша присутність стане таким знаком миру, про який ми вже багато років просимо, невпинно молячись і розпочинаючи пости в тих намірах.

Запрошуючи Вас до Львова, я духовно перебуваю з вами у Базелі, віддаючи Богові, Господу нашого минулого, теперішнього і майбутнього, кожну і кожного з вас. А очікуючи на зустріч у Львові, всім котрі збираються до нас благословлю на ту чудову дорогу свідчення віри, надії та любові. Нехай вас до нас приведе Бог Отець, Син Божий і Дух Святий. Амінь.

+ Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит ЛьвівськийНазад