Новини

Назад

Похорон с. п. Геновефи Малої у храмі святої Анни в м. Бар.

: 1073 2020-06-06 11:01:49

У середу, 3 червня 2020 року о 12.00 відбувся похорон п. Геновефи Малої, мами єпископа Леона Малого та отця Петра Малого у храмі святої Анни в Барі.

Очолив Святу Месу в парафіяльному храмі митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький разом із єпископами-помічниками Львівської дієцезії Едвардом Кавою і Леоном Малим, єпископом-ординарієм Кам`янець-Подільської дієцезії Леоном Дубравським, єпископом-ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії Віталієм Кривицьким та єпископом-помічником Олександром Язловецьким, єпископом-ординарієм Харківсько-Запорізьким Павлом Гончаруком, єпископом-ординарієм Луцької дієцезії Віталієм Скомаровським та єпископами-емеритами Мар`яном Бучком та Броніславом Бернацьким у присутності священиків та мирян з Львівської Архідієцезії та цілої України.

Під час проповіді о. Владислав Дерунов, настоятель Мостиської парафії, пригадав історію життя померлої та звернув увагу на любов до Бога і Церкви, яку мала п. Геновефа Мала в часі переслідуваннія під час комуністичного режиму. "Вона є знаком для всіх нас, що Бог, який діяв у її житті хоче до нас промовити сьогодні".

Пригадаємо, що в Урочистість Зіслання Святого Духа, 31 травня о 14.15 на 92 році свого життя відійшла до Господа Геновефа Мала, мама єпископа Леона Малого та отця Петра Малого. Вічне спочивання дай їй Господи, і світло віковічне нехай їй світить!

 

Автор : Олександр Кусий

Назад