Новини

Назад

Подяка за служіння і прощання з о. Мареком Дроздіком в Чернівцях в Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа

: 2065 2016-05-30 15:20:04

Цей день був для нашої парафіяльної спільноти багатим на різні події. З одного боку ми прославляли Бога за таїнство Євхаристії, яке дає можливість у повсякденному житті приймати до свого серця Ісуса. А з іншого боку в цей день ми були змушені попрощатися з нашим настоятелем, о. Мареком Дроздзіком, котрий прийняв нелегке рішення, повернутися на батьківщину у Польщу, для того, щоб там і надалі продовжувати своє священиче служіння.

Так склалося, що це євхаристійне свято водночас було поєднане із подякою за дар священства о. Марека, котрий у цьому році відзначає свою 25-ту річницю свячень. З цього приводу до нашої парафії завітали вельми поважні гості з Франції, які приїхали на чолі з о. Петром, давнім приятелем о. Марека.

Кульмінаційним моментом нашого святкування була урочиста процесія, під час якої ми зупинялися біля чотирьох вівтарів для того, щоб слухати слово Боже і прославляти Бога за Його присутність у пресвятих Дарах. Згодом після процесії відбувся найбільш хвилюючий момент – прихожани крізь сльози складали побажання о. Мареку на подальший шлях служіння у священстві.

Кожен із присутніх дякував Богу за його служіння в нашій спільноті і водночас сумував з приводу того, що було воно занадто коротким.


Джерело: Парафія Воздвиження Всечесного Хреста в ЧернівцяхНазад