Новини

Назад

Подячна Свята Меса за служіння сестер гонораток в Мостиськах

: 699 2019-10-09 16:41:06

У неділю, 6 жовтня, у мостиській парафії Народження св. Йоана Хрестителя на Львівщині відбулась святкова Літургія в рамках відзначення ювілею 50-річчя служіння сестер гонораток в Україні.

Очолив Святу Месу єпископ Едвард Кава OFMConv. У проповіді він заохотив сестер жити Божим словом та будувати свою діяльність саме на ньому. Крім того, єпископ пригадав, як приїхала до Мостиськ перша сестра гоноратка. Яке ж пожвавлення відчувалося у парафіяльному житті!

Проповідник заохотив переживати цей час у дусі вдячності за роки служіння, за кожну сестру, за кожну спільноту, за кожну справу. "Ми маємо за що дякувати, бо Господь дійсно великі речі зробив!", - підкреслив єпископ Кава. Наші часи не позначені жорстоким переслідуванням за віру, однак ми страждаємо від браку запалу у служінні та щоденній молитві, реалізації нашої віри на практиці. Згадуючи засновників, єпископ наголосив на унікальності служіння сестер: йти туди, куди Церква дійти не може.

На завершення єпископ склав побажання для всіх сестер у формі молитви св. Франциска: "Господи, вчини мене знаряддям Твого миру: щоб я міг сіяти любов там, де панує ненависть, прощення – там, де панує кривда, віру – там, де панує сумнів, надію – там, де панує відчай, радість – там, де панує смуток, світло – там, де панує темрява. Дай мені, Господи: втішати – а не чекати утішення, розуміти – а не чекати розуміння, любити – а не чекати любові. Бо даючи – отримуємо, прощаючи – отримуємо прощення; а помираючи – воскресаємо до вічного життя. Амінь".

Після завершення святкової Літургії були приємні несподіванки у вигляді дитячого виступу, а також спілкування за почастунком.

Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії (гоноратки) засноване 4 жовтня 1888 року. Ціллю Згромадження є євангелізація людей праці. В Україні сестри розпочали своє служіння 15 вересня 1969 року у Львові. Покровителем Вікаріату в Україні є св. Архангел Михаїл. У Мостиськах сестри розпочали своє служіння у 1990 році.

Сестри своїм прикладом заохочують до поширення добра та любові до Бога і ближнього, дбають про духовний розвиток різних поколінь через служіння при парафіях, в садочках, школах, лікарнях, в домі опіки над людьми похилого віку.

Дякуємо сестрам за їх свідчення та посвяту для більшої слави Бога та добра людей, серед котрих служать добрим словом, усмішкою, підтримкою.

с. Зита Врона SCM

Джерело: honoratki.org.uaНазад