Новини

Назад

Подячна Літургія з нагоди беатифікації засновника ордену Лицарів Колумба Слуги Божого отця Майкла Маꥳвні у Києві.

: 402 2020-11-07 12:23:37

Сьогодні, 7 листопада 2020, у Київській конкатедрі Св. Олександра Лицарів Колумба дякували за беатифікацію свого засновника отця Майкла Маꥳвнi. Очолив Євхаристійне згромадження Архієпископ Мечислав Мокшицький у співслужінні з єпископом Віталієм Кривицьким, Київським ординарієм та єпископом Михайлом Бубнієм, Одеським Екзархом.

У своєму слові, яке скерував до лицарів та усіх присутніх, Львівський митрополит сказав: «Надійшов врешті день, коли Лицарі Колумба, які мешкають в Україні, дякують Богові за беатифікацію отця Майкла Маꥳвні…

Беатифікаційні урочистості стали великим святом не лише для Лицарів Колумба, але й всієї Католицької Церкви. Адже по всьому світі розійшлися наші лицарі, заносячи з собою актуальність ідеї отця Майкла. Його місія стає знаком часу для всіх вірних, закликом до оживлення віри, не лише на словах, але в конкретах життя.

Від тепер реалізація нашого гасла і єдності, яку становить спільнота Лицарів Колумба, буде супроводжувати отець Маꥳвні в своїх реліквіях».

Архієпископ Мечислав передаючи мощі блаженного о. Майкла Макгівні, які отримав від Карла Андерсона Верховного Лицаря додав: «Переказую ці мощі на руки єпископа Віталія і прошу, щоб їхня присутність була знаком звершення добрих справ та преображення світу і його звичаїв на краще. Нехай приклад нашої віри та активність в Божих справах на взір блаженного Майкла Маꥳвні сприяє розповсюдженю Євангелія та духовній віднові Церкви в дусі святості, єдності і правди».Назад