Новини

Назад

Подарунок папи Франциска для сестер із Язлівця в день спомину бл. Марцеліни  Даровської

: 1898 2018-01-07 16:03:37

5 січня   2018 року в Язлівці, на Тернопільщині,у Санктуарії бл. Марцеліни Даровської відбулась урочиста Служба Божа, яку очолив і проповідь виголосив о. Андрій Нєдзельський. Зокрема,отець звернув увагу на волю Божу в житті блаженної Марцеліни, як вона розпізнала  волю Господа Бога щодо її  життя та життя монашого згромадження. Мати Марцеліна говорила: "Найкраще,що може зробити людина - це виконати Божу волю, жити Богом і для Бога!".

Під час урочистої Літургії с. Юлія, настоятелька монастиря, поділилась радісною звісткою, яку отримала з Ватикану. Папа Франциск надіслав своє Апостольське благословення для сестер Непорочного Зачаття Діви Марії, усіх працівників, реколекційним групам та паломникам,які відвідують Санктуарій  бл.Марцеліни Даровської  у Язлівці, що знаходитьсяя в Україні. 

По завершенні Євхаристії усі присутні вшанували реліквії  бл.Марцеліни Даровської, після чого вирушили процесійною ходою до гробниці, де похована блаженна Марцеліна разом  з іншими сестрами. Дорогою люди молилися Розарій та співали колядки. Біля гробу відмовили Літанію до бл.Марцеліни, дякуючи і просячи про різні ласки, а особливо про мир для України і кожного з нас. Після закінчення молитви сестри запросили усіх присутніх  на святковий обід.

Присутні ділилися різдвяною радістю складаючи собі побажання з нагоди народження Спасителя. Співаючи колядки діти і дорослі прославляли  Господа. Святкування супроводжувала тепла і родинна атмосфера, яка ймовірно тішила  бл. Марцеліну  Даровську  в небі.

Текст та фото: Марія КуташНазад