Новини

Назад

Почути голос Бога. У Львівській Архідієцезії почалися нові тури Оаз

: 1587 2017-07-15 09:05:20

Реколекції руху «Світло Життя» зібали майже сотню учасників. Оази цього тижня (13.07) стартували в карпатському містечку Долина і в мальовничому Язлівці

Впродовж двох тижнів молодь має шанс заглибитися у таємниці віри і отримати досвід присутності поруч живого Бога. Окрім відпочинку поза домом учасники Оаз мають час на особисту молитву і медитацію над Святим Письмом. Добрим досвідом є пізнавання Літургічного канону Католицької цекрви через участь у щоденній Євхаристії.

Отець Володимир Сивак очолив Оазу Нової Дороги ІІІ ступеня в Долині. Оазу Нового Життя І ступеня в Язлівці провадить о. Лукаш Слабий.

Просимо про молитву за всіх аніматорів та отців які прийняли служіння на літніх реколекціях а також за всіх учасників про добрі плоди для них.

Головною метою реколекцій руху "Світло Життя", тзв Оаз, є «нове народження» і прийняття Христа особистим Господом і Спасителем. Учасники, які добре увійдуть в ці ре колекції переживуть їх як пробудження і початок дороги до зрілої віри. Повернуться додому збагачені даром нового життя.Рух Світло-Життя Львівської архідієцезії латинського обряду.Назад