Новини

Назад

Підписано угоду «Монастирі близнюки: Венґрув і Рава-Руська»

: 1010 2018-05-12 15:44:19

У монастирській залі парафії св. Петра з Алкантарі і св. Антонія з Падуї у м. Венґрув, 9 травня відбулося роучисте підписання угоди про фінансування проекту: „Монастирі близнюки: Венґрув і Рава-Руська – використиння потенціалу історичної спадщини ордену Реформатів для розвитку туризму і соціально-культурного життя у Польщі та Україні”. Угоду цю підписали: о Ромуальд Коск, настоятель св. Петра з Алкантарі і св. Антонія з Падуї і Адам Гамрищак, Державний Віце-секретар при Міністерстві Інвистицій та розвитку (Польща).

Серед запрошених отцем настоятелем Ромуальдом Коском гостей були: Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ Тадеуш Пікус Ординарій Дрогічинський, віце-маршалок Сенату Польщі Марія Коц, директор Карітас-Спес Львівської Архідієцезії та інші.

Мета проекту – збільшення туристичної привабливості прикордонних теренів (Польща-Україна) через утворення Шляху Пореформатських Монастирів, створення Центру Діалогу Культур у Венґрові та Осередка Діалогу Культур і Родинного Дому Дитини у Раві-Руській, розвиток діалогу культур через обмін молоддю, організація конференцій та культурних подій.

Джерело: http://www.wegrow.com.pl

 Назад