Новини

Назад

"Підійдіть, не бійтеся!" - День Молоді в Лановичах

: 1373 2018-07-26 10:46:38

Українське "Ла Салет" приймає ХІІІ Салетинські дні молоді. Помолитися з юними католиками 25 липня прибув Архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький.

Слова воскреслого Ісуса - "Підійдіть не бійтеся" - стали гаслом ХІІІ Салетинських Днів Молоді в Лановичах. До «українського Ла Салет» зібралисяя хлопці і дівчата з парафій де служать священики Згромадження Отців Місіонерів Матері Божої з Ля Салет. Окрім учасників з Львівської архідієцезії, в Лановичі за духовною підтримкою приїхали молоді віряни з Кам’янецько-Подільської та Харківсько-Запорізької дієцезій. 

25 липня до Лановичів прибув Архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький. 

"В нашій щоденності не вагаймося просити про віру, щоб Бог дав нам розуміння Божого слова, Євангелія, додав відваги, щоб ми були добрими в наших діях, правдомовними і чесними" – мовив львівський митрополит. 

Далі ще кілька тез із проповіді отця-архієпископа:

- Ми потребуємо відваги, бо віру можна втратити, можна її занедбати. І то втратити дуже швидко і дуже легко. Досить лише почати занедбувати молитву, спілкування з Богом. Достатньо дозволити, щоб у нашому серці оселилася слабкість і прагнення поставити себе на місце Бога і служити собі.

- Може ми ще навіть будемо ходити до храму, ще будемо співати разом пісні, але що з того, якщо ми не дозволимо Богові торкнутися нас і перемінити, якщо ми не дозволимо Богові засіяти в наше серце гірчичні зерна віри, якщо ми з Ним не будемо розмовляти".

 - Закликаю вас просити не тільки про допомогу в навчанні, але також шукати зустрічі і розмов з Богом про своє життя. Зокрема питати Його про те, які Він має плани для нас.

- Він чекає, щоб ти прийшов і розказав Йому про своє життя, про те, що для тебе важливе – зазначив отець-архієпископ.  Прийди і скажи Йому також про те, що тобі складно вірити і проси, аби Він помножив твою віру.

- Проси також за тих, які не вірять або чекають на надзвичайні знаки, щоб увірувати. Проси також спільноту віруючих про молитву за себе. Май відвагу просити і про це.

- Не соромся того, що потребуєш молитви. Проси сьогодні тут, в цьому санктуарії, де Марія питала дітей з Ля Салет, чи вмієте молитися

Під час св. Меси учасники ХІІІ Салетинської зустрічі молоді у Лановичах молилися зокрема за перемогу у війні і мир в Україні, за звільнення з полону всіх українських воїнів і політичних вязнів, за добрий врожай, а також дякували отцям салетинам за організацію зустрічі, а парафії в Лановичах за гостинність і молитовну підтримку.

Свытлини: Костянтин ЧавагаНазад