Новини

Назад

Під опікою Святого Христофора продовжується наше паломництво Марійними святинями Європи

: 1873 2017-09-18 14:59:05

Прибувши до Люрду, ми відвідали Грот – місця Об’явлення Богородиці та взяли участь у молитовній процесії вервиці з свічками. Кожен паломник мав змогу відчути цілющі купелі. Також ми відвідали основні місця, пов’язані з життям Св. Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя.

Наступним паломницьке місце – це прибуття у Ля Салет. 19 вересня 1846 року “Прекрасна Пані” об’явилася двом дітям з містечка Кор: 11-річному МаксимінуЖіро і 14-річній Мелані Кальва, які пасли стада корів на альпійських луках Ля Салету. На той час ця високогірна місцевість була досить віддаленою від зовнішнього світу, адже сюди можна було добратися лише верхи на мулі або пішки. І на завершення дня - процесія вервиці з свічками.

Прибувши до Ліньяно-Сабб`ядоро, наші паломники після ознайомлення з містом, заслужили довгоочікуваний відпочинок на Адріатичному морі. Саме тут знаходиться перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого - хвойні ліси, - найкраще, що могла створити природа для відпочинку.


Паломницький центр Святого ХристофораНазад