Новини

Назад

Під материнським покровом Діви Марії. Всеукраїнський День зосередження Руху Назаретських родин

: 2253 2017-03-10 13:02:37

У середу, 8 березня, представники спільноти Руху Назаретських родин разом із настоятелем парафії Воздвиження Всечесного Хреста отцем Анатолієм взяли участь у Всеукраїнському Дні зосередження Руху Назаретських родин у Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві.

На цю зустріч з`їхались представники чотирьох дієцезій України з багатьох міст: Вінниці, Житомира, Коростишева, Кам`янця-Подільського, Томашполя, Тульчина, Херсона та Чернівців. Такі зустрічі відбуваються щорічно, але ми взяли участь у ній вперше.

Протягом дня було багато цікавих зустрічей, представлення спільнот, медитація, молитва Розарій, конференція, групи ділення, Хресна дорога. Найважливішою подією стала Євхаристія, яку очолив єпископ Кам`янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович. Дуже важливими для нас були слова проповіді, у якій він задав кожному запитання, відповідь на яке будемо давати своїм життям.

Перед образом Матінки Божої Бердичівської ми просили Господа про мир для нашої Батьківщини і кожної родини зокрема.

І хоч погода часом була похмура, на серці відчувалась велика радість. Дякуємо щиро за цей час Божій Матері, дякуємо організаторам зустрічі, модератору Руху Назаретських родин отцю Станіславу, гостинним господарям санктуарію і нашим духовним отцям.

Ілона Вонсович

Джерело: Парафія Воздвиження Всечесного Хреста у ЧернівцяхНазад