Новини

Назад

Перша річниця коронації фігури Фатімської Матері Божої у Крисовичах

: 1311 2018-05-15 10:09:27

13 травня духовенство і вірні численно прибули до Санктуарію Фатімської Матері Божої у Крисовичах біля Мостиськ на Львівщині, де минулого року в соту річницю Фатімських об’явлень Апостольський нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті і Архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький звершили коронацію фігури Матері Божої Фатімської. У Ватикані корону освятив Папа Франциск.

Цьогорічну урочистість у Крисовичах очолив Єпископ-помічник Львівський Елуард Кава, котрий освятив фігури Ангела Миру і Фатімських трьох пастушків. До однієї з фігур було вміщено спеціальну капсулу з прізвищами жертводавців. Ініціатором встановлення цих фігур на терені біля храму був настоятель парафії о. Павел Антоляк.

Рівно рік тому в Крисовичах під час Фатімських урочистостей було оголошено про єпископську номінацію францисканця Едуарда Кави, котрий цього очолив Святу Месу. У своїй проповіді єпископ Кава закликав усіх присутніх усвідомити опіку Матері Божої. «Приходемо до Неї зранені, застрашені, невпевнені в сьогоднішньому і завтрашньому днях, сповнені неспокою через напружену в світі ситуацію і війну, яка невідомо коли завершиться – мовив єпископ Едуард Кава. – Це все викликає страх і питання: Що буде далі? Яке майбутнє для дітей і внуків? Що буде діятися у світі? Це для нас добрий знак, щоби спромогтися через Марію довіритись Богові й щоби через Марію спромогтися сказати Господеві все те, що лежить нам на серці».

 

Після благословення вірні подалися до храму, де помолилися на розарії та доторкнулися вустами мощів Фатімських Дітей.

На завершення відбувся концерт за участю дітей і молоді з крисовицької парафії та Мостиської музичної школи.

В урочистостях взяли участь також представники східного духовенства, місцевої влади і Консул Польщі у Львові Йовіта Венцюс.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад