Новини

Назад

Перепоховання останків єпископа Адольфа Шельонжека

: 228 2018-02-01 10:30:30

У вівторок, 23 січня 2018 року в костелі св. Якова у Торуні (Польща) в ході беатифікаційного процесу Слуги Божого єпископа Адольфа Петра Шельонжека за згодою Конгрегації канонізаційних справ у Ватикані відбулись ексгумація, канонічна експертиза і перепоховання земних останків колишнього ординарія Луцької дієцезії і засновника чернечого згромадження Сестер св. Терези від Дитяти Ісуса.

По внесенню труни із останками тіла єпископа Шельонжека до храму розпочалась жалобна вечірня молитва Літургії Годин, під час якої сестри заснованого архіпастирем згромадження відновили свої чернечі обітниці. Після молитви труну перенесли до нового гранітного саркофагу у бічному нефі костелу, а Святу Месу в намірі беатифікації Слуги Божого очолив єпископ Торунської дієцезії Вєслав Шмігель. В урочистості взяли участь представники Луцької дієцезії секретар єпископа Віталія Скомаровського о. Василь Плахотка, о. Кшиштоф Орліцький з Рівного та сестри-терезіянки з Луцька.

Беатифікаційний процес єпископа Адольфа Петра Шельонжека було розпочато 6 жовтня 2013 року у Луцькому кафедральному соборі свв. Апп. Петра і Павла, його дієцезіальний етап закінчився у вересні 2016 року, а зібрані документи були передані Конгрегації канонізаційних справ у Ватикані.

Джерело: Костели і КаплиціНазад