Новини

Назад

Передріздвяна зустріч духовенства та монахинь Львівського деканату

: 510 2018-12-17 15:54:47

17 грудня у Львівській катедрі Архієпископ Мечислав Мокшицький традиційно перед різдвяними святами зустрітвся зі священиками і сестрами-монахинями, які служать у Львівському деканаті, щоб поділитися облаткою та побажати одне одному благодатей Новонародженого Христа.

Зустріч розпочалася спільною Євхаристією о 10.00, в якій взяли участь також віряни кафедрального собору. Архієпископ Мечислав під час проповіді говорив про важливість року Родини, який розпочинаємо у новому 2019 році. Зокрема сказав: "Родина, яка міцна Богом, здатна подолати багато трудностей; родина, міцна Євангелієм, буде променіти Божою мудрістю; родина, яка вірно тримається хреста збереже віру і отримає дар спасіння… Родина є основною клітиною суспільного життя. Вона є природною спільністю, у якій чоловік і жінка покликані до взаємного обдарування любов`ю і життям. Авторитет, стійкість і життєве спілкування в родині підґрунтя свободи, безпеки, братерства в суспільстві. Родина є спільнотою, у якій від дитинства можна навчитися моральних цінностей, почати шанувати Бога та добре користуватися свободою. Життя в родині є вихованням до життя в суспільстві. (пор. ККЦ 2207)".

Після Літургії відбулася зустріч зі священиками і сестрами Львівського деканату. Митрополит поділився враженнями та досвідом, який отримав під час Синоду Молоді у Римі.

Також о. Яцек Коцур та п. Тереса Андрущишин , відповідальні за душпастирство родин з комісії Конференції Єпископів України, запропонували різні ідеї і пропозиції на рік, який присвячений родині.

Після обговорення справ відбулось ділення облаткою та агапа. Від імені Львівського духовенства о. Павло Одуй OFM Conv привітав Митрополита із Різдваними Святами.

Автор : Олександр Кусий

Назад