Новини

Назад

Пастирський лист Львівського Митрополита на Великий Піст A.D. 2009

: 1331 2009-03-01 00:00:00

Попільною Середою розпочався період Великого Посту. 

Цей незвичайний час в Літургійному році має своє глибоке значення і особливу силу впливу. Покута, задоволення і переміна життя є найбільш характерними для цього періоду Літургійного року.

Церква пригадує, що благословенними є насамперед плоди страждань і смерті нашого Спасителя Ісуса Христа. Святий Апостол Петро мовить нам: «Бо й Христос, щоб привести нас до Бога, один раз постраждав за гріхи наші» (1 П 3, 18). Тому Церква від самого початку проводить місію євангелізації в світі, що полягає на тому, аби привести людину до Бога. Продовжує справу, яку понад дві тисячі років тому розпочав Христос, коли мовив у Галілеї: «Сповнився час, і Царство Боже близько; покайтеся і вірте в Євангелію» (Мр 1, 15). Ці незвичайно важливі слова чуємо в Євангелії. Церква спрямовує їх в ім’я Христа до кожного з нас.

Включімося в благальну пісню Псаломщика, віруючи, що Бог створить в кожному з нас серце чисте і відновить в нас дух потужний; що поверне нам радість спасіння і відчинить наші уста возвістити хвалу Твою (пор. Пс 51). Потрібно зробити все можливе, щоби вступити на шлях відродження і стати для сучасності та майбутнього почином Божої любові й добра.

Усім Вірним Львівської Архідієцезії та всієї Митрополії бажаю, щоби ласка цього особливого часу наповнила всіх вірних духом прощення, примирення і взаємної довіри (Бенедикт XVI).

 

Львів, дня 1 березня 2009 р.

 

Архієпископ Мечислав МОКШИЦЬКИЙ
Митрополит Львівський латинського обряду

 Назад