Новини

Назад

Пастирка в Митрополичій Базиліці

: 1405 2017-12-25 11:00:44

«Нашим Вифлеємом є ця львівська катедра, і саме звідси нам потрібно йти до своїх стад, до домашніх занять вже разом з Його ласкою і благословенням - мовив Архієпископ Мечислав Мокшицький під час урочистого богослужіння в Митрополичій Базиліці в Навечір’я Різдва Христового. - З любов’ю Божої Євангелії та з переконанням розпочати передання Доброї Новини в собі й навколо себе. Живий Христос нас до цього зобов’язує і покладає на нас надію».

Співслужили Єпископ-помічник Едуард Кава, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзей Павлічек, настоятель катедри о. пралат Ян Нікєль, священики Львівської Архідієцезії.

Архієпископ Мечислав Мокшицький привітав присутніх у храмі представників східної християнської традиції, керівників державної і місцевої влади, Лицарів Колумба.

Окремо склав подяку Архієпископу Львівському Ігорю Возьняку та його Єпископу-помічнику Володимиру Груцу з УГКЦ, монахам василіанам і духовенству УПЦ КП.

Після завершення св. Меси римо-католиків привітали греко-католицький архієпископ Ігор Возьняк, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка і міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Автор : Костянтин Чавага

Назад