Новини

Назад

Парафіяльний відпуст і таїнство Конфірмації в Малехові

: 476 2020-07-08 12:04:47

В неділю 21 червня в Храмі Св. Архангела Михаїла в Малехові шість молодих парафіян отримали з рук Його Ексцеленції Єпископа Едуарда Кави таїнство Конфірмації. Кандидати до таїнства Конфірмації протягом двох місяців готувались до цієї події розкриваючи духовно глибину цього таїнства за допомогою катихез, які провадив настоятель - о. Олег Саламон.

Крім того, у цей день парафія святкувала ще одну надзвичайно важливу подію - парафіяльний відпуст присвячений Матері Божій Неустанної Помочі, якого щороку кожен з нас чекає з особливим бажанням.
Ця неділя була наповнена особливими дарами та благодатями, також звідусіль радісними посмішками та теплою атмосферою. Незважаючи на карантин, усі присутні, а в першу чергу - конфірмовані , сповна відчули всю повноту цих урочистостей.

Ми щиро вдячні єпископу Едварду Каві за те, що був з нами в такий важливий для нас день. Дякуємо за пізнавальну проповідь та наділення молоді даром таїнства Конфірмації. Також дякуємо за присутність та спільну молитву о. канцлеру Владиславу Гримському, о. Миколі Біскупу та с. Тадеї Стасюк, нашій катихетці.

Софія Ястремська.Назад