Новини

Назад

Парафіяльне паломництво до Санктуарію Божого Милосердя в Лагєвніках

: 2592 2016-07-05 14:33:34

26 червня з парафії Христа Царя в Івано-Франківську ми вирушили в дорогу до Міста Милосердя, де за несповна місяць відбудеться зустріч Папи Франциска з молоддю, до Кракова. Нашою метою було не тільки вклонитися мощам святих Сестри Фаустини Ковальської і Йоана Павла ІІ, адже ми вирушили з місією освятити образ Ісуса Милосердного власне в цьому місці де іскра Божого Милосердя запалила Вогонь милосердя для цілого світу.

Ми відвідали Краків з королівським замком на Вавелі, старовинні храми цього прекрасного міста, почули гейнал з вежі Маріяцького костелу, а глядачі серіалу «Дівчата зі Львова» мали нагоду зробити фото з його героїнею акторкою Доротою Сегда.

Дальше Вадовіце і молитва біля ікони Матері Божої Неустанної Помочі перед якою у дитячі роки молився Кароль Войтила і Кальварію Зебжидовську з її Чудотворною іконою Матері Божої. В Кальварії також розважали хресну дорогу прямуючи капличками-стаціями, що розташовані на пагорбах поблизу святині.

Наступного дня ми відвідали абатство Бенедиктинців в Тиньцу, маючи нагоду не тільки побачити старовинні мури цього монастиря, але також спільно молитися з монахами. Кульмінаційним моментом нашого паломництва була Свята Меса в Санктуарії Божого Милосердя на закінчення якої кустош санктуарію о. прелат Францішек Слюсарчик освятив образ для нашої парафії.

Так з почуттям виконаної місії і серцем переповненим радістю і Божим миром ми повернулися до нашого міста щоб свідчити про Божу любов і милосердя.

о. Владислав Іващак, настоятельНазад