Новини

Назад

Парафія в Рудках прийняла реліквії св. Йоана Павла ІІ

: 399 2019-10-07 14:57:56

5 жовтня 2019р. у парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Рудках неподалік Львова відбулося впровадження реліквій св. Йоана Павла ІІ, поєднане з зустріччю Розарієвих кіл.

Усе розпочалося молитвою на розарії, яку різними мовами провели діти, що готуються до Першого Святого Причастя. Після розарію настала черга зустрічі подружжів, як святкування Року святості подружжя та сім’ї, з консультантом родинної порадні Львівської архідієцезії п.Вітою Якубовською.

Урочисту Святу Месу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий. У проповіді він заохотив вірян, щоби, молячись Розарій, включалися у справу спасіння людства:

— У сьогоднішньому Євангелії ми чуємо про зустріч Марії з Ангелом. Чуємо про те, що Вона здивувалася, а не про те, що не повірила. Марія не сказала, що це неможливо, лише запитала, як воно станеться. Це суттєва різниця! У Її словах немає невіри, лише цікавість. Цей прекрасний діалог показує нам, який подив має викликати Бог у кожному з нас. Ми захоплюємося Богом, молячись Розарій. Стаємо славою Божою, зернятком розарію. Звертаємося до Ісуса з великою пошаною, пієтетом, адже це на Нього на кожній іконі показує Марія. На іконі у головному вівтарі вашого храму Марія теж вказує на Ісуса. Вона заохочує нас захоплюватися Богом, який є всюди, заохочує нас бачити Його в усьому. Бачити Його образ у тому, що діється довкола нас.

Як зазначив хранитель санктуарію Рудківської Божої Матері о.Юрій Василенко, «ця Свята Меса є нашою подякою за дар Розарію у нашому житті. Так склалося, що серед подячних дарів, які були принесені до ніг нашої Рудківської Богородиці, найбільше є розаріїв. Святий Йоан Павло ІІ, чиї реліквії наша парафія сьогодні отримала, також роздавав усім розарії, заохочуючи до цієї форми молитви. Розарій має для нас велике значення, і про це свідчать його шанувальники, які прибули сьогодні сюди з різних парафій, щоб разом молитися і віддавати шану Марії перед іконою Рудківської Богородиці».

Після Святої Меси відбулася театральна вистава «Пастушки Матері Божої», яку представив Театр «Вільям-Ес» із Польщі.

Фото: Сергій Якубовський
Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад