Новини

Назад

Папі Франциску виповнилося 79 років

: 623 2015-12-17 08:30:17

79 років тому, 17 грудня 1936 року в Буенос-Айресі, столиці Аргентини, в сім’ї італійських емігрантів Маріо та Реджіни Берґольйо народився син, якого назвали Хорхе Маріо. А сьогодні з радістю і вдячністю Господеві Церква в усьому світі святкує 79-ий день народження свого Пастиря – Папи Франциска.

Від першої миті вибору на престол святого Петра, під час офіційних прийомів чи зустрічей з прочанами, Папа Франциск звертався із проханням: «Моліться за мене!» Отже, який найкращий подарунок міг би бути для Святішого Отця, як не молитва? По всьому світі триває справжній молитовний марафон за Папу Франциска, який вперше отримує привітання з нагоди річниці свого народження як Глава усієї Католицької Церкви.

Приєднуючись до поздоровлень з усього світу редакція нашої сторінки з усією вдячністю щиро вітає Вселенського Архієрея. Нехай Всемилостивий Господь допоможе Йому якнайкраще, якнайвірніше виконувати доручене служіння, обдарує його всіма потрібними ласками для виконання великої місії проводу Церкви, скріпить його міцним здоров’ям, душевною радістю та миром.

За матеріалами Ватиканського радіоНазад