Новини

Назад

Папа відвідає Фатіму в травні 2017 року

: 732 2016-10-15 20:11:11

Папа Франциск відвідає португальський марійний санктуарій в Фатімі в травні 2017 р. Про це повідомив кардинал Держсекретар П`єтро Паролін час візиту в це місце з нагоди 99-річчя об`явлення тут Діви Марії. Кардинал взяв участь в урочистостях, які завершилися 13 жовтня 2016 року, в якості спеціального посланника Святішого Отця.

У своїх проповідях кардинал Паролін закликав віруючих шукати внутрішньої тиші, святості і хреста Христового. Він зауважив, що сучасний світ дає людині величезний потік інформації, що перешкоджає пошуку внутрішньої тиші, що веде до Бога.

"Сучасна культура все сильніше спонукає нас до споживання інформації. У той же час, ми терміново потребуємо поєднання зі святістю, бо без неї є мертвим камінням. Ми постійно знаходимося на орбіті пекельних воріт", - сказав найближчий співробітник Святішого Отця.

Кардинал Паролін також звернув увагу на значення хреста Христового в житті людини. Він стверджував, що віруючі повинні навчитися терпіти при хресті. "Святість - це ворота через які ми входимо в світ милосердя", - додав ієрарх.

За словами португальської поліції, в майбутньому паломництві Франциска в Фатіму, яке відбудеться в контексті 100-річчя марійних об`яв, очікується участь понад мільйона віруючих.


Джерело: Католицький ОглядачНазад